Mam na imię Emilia, w 2014 roku porzuciłam pracę w korporacji i zaczęłam przygotowania do życia jako freelancer w krajach południowej Europy. Rok później wraz z moim chłopakiem, Szwedem ze Szwecji, wypakowywaliśmy walizki już na Rodos. Odnowiliśmy i zwodowaliśmy dwunastometrowy jacht, który stał się naszym mobilnym domem. Od tego czasu podróżujemy od portu do portu, zwiedzając piękne miejsca, poznając nowych ludzi ale także… pracujemy. Dziś jesteśmy przedsiębiorcami, podróżnikami, żeglarzami i Digital Nomadami.

Zawodowo realizuję się w digital marketingu, projektuję serwisy i portale internetowe, uczestniczę w programach afiliacyjnych oraz prowadzę konsultacje z zakresu pozycjonowania, SEO i SEM. W wolny czas staramy się spędzać razem z Kapitanem jak najbliżej natury i otaczających nas ludzi.

Moją misją jest pokazanie ci, że diametralna zmiana stylu życia jest absolutnie możliwa. Jeżeli kochasz podróże i poznawanie nowych miejsc, nie skazuj się na wegetację. Śledź uważnie wszystkie moje wskazówki, które pomogą ci w pokierowaniu swoim życiem tak, jak od dawna marzysz.

Jeżeli ci się podoba, udostępnij!Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone