iphone 5 004To ja w 2013 roku, w wielkim ołpen spejsie, jednej z warszawskich korporacji, na 19 piętrze biurowca w samym centrum stolicy. Rolety są zasłonięte, bo promienie słońca co raz komuś przeszkadzają, a to mu świecą w monitor, a to prosto w oczy i tak cały dzień. Już nikt nie zwraca uwagi, na to że jest listopad, godzina 18:00, za oknem noc, a rolety są nadal zaciągnięte. Codziennie.

Na korkowych tablicach zostały przypięte dedlajny, żebyśmy my, robaczki nie zapomnieli, że budżety niedopięte a koniec Q4 już blisko. Czy tak ma wyglądać następne 40 lat mojej pracy? Bez słońca, bez powietrza, w akompaniamencie 100 par ust załatwiających swoje obowiązki prosto do moich uszu. Była to dosyć przygnębiająca perspektywa dlatego postanowiłam przygotować się do wyjścia.

Dziś mieszkam na południu, jestem przedsiębiorcą, podróżnikiem. Zawodowo realizuję się w digital marketingu, projektuję serwisy i portale internetowe, uczestniczę w programach afiliacyjnych oraz prowadzę konsultacje z zakresu pozycjonowania, SEO i SEM. W wolnym czasie staram sie eksplorować otaczające mnie środowisko, zwiedzać, rozmawiać z ludźmi, poznawać kulturę oraz prowadzić tego bloga.

Ta strona istnieje po to by przekonać cię, że aby podróżować wcale nie trzeba wygrać szóstki w totka czy urodzić się u Kulczyków. Chcę podzielić się  z tobą przyjemnością podróżowania i odkrywania nowych miejsc a przede wszystkim potwierdzić od dawna znaną prawdę, że podążanie za swoją pasją jest zawsze dobrym wyborem.

Moje życie zmieniło się w 2014 roku, a pomysł na bloga pojawił się dosyć niedawno dlatego postaram się dosyć skrupulatnie opisać proces zmiany biura w centrum warszawy na kafejkę przy greckiej plaży. Uznałam to za najlepszy możliwy sposób zainspirowania i podzielenia się moim doświadczeniem z ludźmi, którzy chcieliby dokonać transformacji w Digital Nomadów ale brakuje im albo odwagi albo pomysłu.

Stay tuned!

Jeżeli ci się podoba, udostępnij!Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone

2 thoughts on “Jak uciekłam zza biurka, prosto na łodkę na Morzu Śródziemnym.”

  1. Cały Twój blog made my day <3 I tak tym postem zakończyłam podróż po Twoim blogu ze stertą nowych wiadomości w głowie i jeszcze większą motywacją, dziękuję! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + 4 =